Witajcie!

Ogromnie się cieszymy, że trafiliście na 4mum.pl. Oznacza to, że cenicie jakość ubrań, które nosicie i nie jest Wam wszystko jedno co macie na sobie, zwłaszcza w tym wyjątkowym czasie, jakim jest ciąża.

Skąd wziął sie pomysł na tworzenie ubrań ciążowych?

Z potrzeby ich noszenia:)

Wszystko zaczęło się 7 lat temu, kiedy byłam w ciąży z pierwszą córką i po prostu nie miałam co na siebie włożyć. Odzież ciążowa jaką znałam, zamiast podkreślać rosnący brzuszek, zakrywała go, a przecież ciąża to czas, w którym chcemy pochwalić się całemu światu, tym co dla nas najważniejsze. Całe szczęście czasy kiedy brzuszki ukrywało się pod workowatymi sukienkami i za dużymi ogrodniczkami, odszedł bezpowrotnie.

W mojej głowie zrodził sie pomysł na "gadające brzuszki", czyli bluzki ciążowe o kobiecym kroju, które "chciałyby nam coś powiedzieć" :)

Kiedy moja córka skończyła roczek, ja wciąż siedziałam w domu bez pracy, a po głowie chodziły niezrealizowane pomyły – założyłam więc firmę, która miała urzeczywistnić moje marzenia.

Wraz z koleżankami w ciąży testowałyśmy szereg koszulek, jednak żadne nie spełniały naszych oczekiwań w 100%. Podczas drugiej ciąży, 2 lata temu, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i zaprojektować taką koszulkę sama, biorąc pod uwagę sugestie innych kobiet w ciąży. Dzięki temu macie przed sobą efekt końcowy, w postaci idealnych koszulek, stworzonych dla kobiet w ciąży, przez kobiety w ciąży.

Nasze bluzki mają za zadanie podkreślać rosnący brzuszek, a nie uwydatniać wady. Dzięki przemyślanemu krojowi (marszczenia po bokach, przedłużony przód) i rozciągliwej tkaninie, w którą zaopatrujemy się u najlepszych polskich producentów, powstały bluzki, które rosną razem z brzuszkiem, przez co mogą służyć od pierwszych, aż do ostatnich dni ciąży.

Nadszedł czas, aby marka 4mum.pl odłączyła się od rodzimej firmy i stanęła na własnych nogach. Stąd pomysł na założenie niezależnego sklepu 4mum.pl, który mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu.

Naszą ofertę dedykujemy nowoczesnych kobietom, które także podczas ciąży chcą czuć się pięknie, modnie i swodobnie. W tym szczególnym czasie, nie trzeba bowiem rezygnować z atrakcyjnego wyglądu. Proponujemy ubrania wygodne i zarazem kobiece, które mają za zadanie dopasować się do zmieniających się kształtów i zapewnić komfort noszenia.

Dlaczego warto kupować u nas?

  • nasze produkty powstają z materiału produkowanego w Polsce, są szyte w Polsce, nie mają nic wspólnego z chińskimi koszulkami marnej jakości

  • kupując odzież marki 4mum.pl, możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości

  • oferujemy szeroką gamę wzorów

  • dajemy możliwość zaprojektowania własnego nadruku

Kupując polskie produkty:

  • wspieracie rodzimą gospodarkę

  • macie gwarancję najwyższej jakości

  • macie pewność, że przy powstawaniu naszych produktów nikt nie wykorzystywał niewolniczej pracy, ani pracy dzieci

Kilka słów o nadrukach:

Moją pasją stało się projektowanie coraz to nowych nadruków, a inspiracją jest wszystko co mnie otacza. W naszym sklepie 4mum.pl znajdziecie wzory, które klientki upodobały sobie w szczególności.

Nadruki na koszulkach są wspaniałym sposobem na obwieszczenie całemu światu radosnej nowiny. Idealnie nadają się do, tak modnych w ostatnich latach, sesji ciążowych, które są pamiątką na całe życie. Pamiątką taką staje się również sama koszulka, zwłaszcza taka ze spersonalizowanym nadrukiem. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dlatego postanowiliśmy umożliwić Wam stworzenie bluzki z nadrukiem według własnego pomysłu. Wystraczy, że prześlecie nam grafikę, którą chcilibyście mieć na koszulce. Możliwe są także modyfikacje w naszych propozycjach, np, dodanie imienia dziecka, daty porodu, zdjęcia z usg itd.

Nasze bluzki są także wspaniałym pomysłem na prezent z okazji imprez typu Baby Shower.

Dodatkowym atutem naszych nadruków jest fakt, że są one wykonane najnowocześniejszym drukiem cyfrowym. Nadruki są ekologiczne, wykonane tuszami na bazie wody, przez co są w 100% bezpieczne zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Nadruki są bardzo trwałe, nie spierają się, nie wykruszają, nie niszczą podczas prasowania, jednak zaletą naszych koszulek jest to, że nie trzeba ich w ogóle prasować, co jest dużą oszczędnością siły i czasu.

Nasze bluzki są doskonałą propozycją na zrobienie niebanalnego prezentu sobie lub bliskiej nam osobie.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do kobiet podchodzących do życia z poczuciem humoru (zabawne nadruki w okolicy brzuszka), jak i do kobiet, dla których biała bluzka bez nadruku jest nieodłącznym elementem stroju do pracy, mimo odmiennego stanu (bluzki z długim lub krótkim rękawem, które świetnie pasują do wszelkiego rodzaju kostiumów i garsonek).

Mamy nadzieję na dalszy rozwój i poszerzenie oferty o nowe produkty, aby nawet najbardziej wymagające klientki były usatysfakcjonowane.

W przygotowaniu także oferta dla przyszłych i obecnych Tatusiów :)

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, dzwońcie lub piszcie, pomożemy Wam dobrać produkt idealny dla Was i postaramy się odpowiedzieć, na każde pytanie. Czekamy także na Wasze sugestie i uwagi odnośnie obecnej i przyszłej oferty. Marka 4mum.pl powstała z myślą o Was, dlatego najważniejsza jest dla nas Wasza opinia.

Szczęśliwa Mama dwóch wspaniałych Córek, które inspirują mnie każdego dnia :)